Aktīvo politiku saraksts

Nosaukums Veids Lietotāja piekrišana
Sīkdatņu lietošana Platformas politika Visi lietotāji

Kopsavilkums

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai!

Pilna politika

Sīkdatņu politika

Šī mājaslapa, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes (angļu valodā “cookies“), lai personalizētu saturu un  nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas.

Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar to izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām.

Vispārējie sīkdatņu izmantošanas mērķi ir šādi:

  • Pakalpojumu nodrošināšana - sīkdatnes nodrošina pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju.
  • Lietotāja iestatījumi - sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina veidu, kā vietne darbojas vai izskatās, piemēram, ieteicamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties.

Mēs neizmantojam sīkdatnes ar mērķi vākt personisko informāciju par lietotājiem. Tomēr atsevišķu apstrādāto informāciju var uzskatīt par personas datiem.

Ja vēlaties ierobežot sīkdatnes vai tās bloķēt mūsu interneta vietnē, to varat izdarīt, izmainot Jūsu interneta pārlūka iestatījumus. Taču tādā gadījumā Jums būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni.

Vairāk par sīkdatnēm var izlasīt ŠEIT.