Skolēnu noņemšana no kursa

Skolēnu noņemšana no kursa

nosūtīja Marta Britāla
Atbilžu skaits: 3

Labdien!

Rodas problēma skolēnu izņemšanai no kursa, ja viņi pievienoti caur e-klasi, bet no e-klases klases skolēnu saraksta nepieciešams pievienot tikai vienu vai divus. 

Kad pievienoju visu klasi un skolēnu reģistrācijas sadaļā izņemu nevajadzīgos skolēnus, dažas dienas vēlāk atkal visa klase parādās sarakstā. Esmu jau vairākas reizes izņēmusi skolēnus, bet pēc laiciņa atkal visi atjaunojas. Kā to var labot? Varbūt būtu cits veids kā pievienot tikai dažus skolēnus kursam, nevis visu klasi reizē?


Atbildot uz Marta Britāla

Atbilde: Skolēnu noņemšana no kursa

nosūtīja skolo. lv
Labdien!

Šādā gadījumā jau ir notikusi sinhronizācija ar e-klasi un lietotāji ir mācīšanās platformā skolo.lv. Šos skolēnus Jūs varat reģistrēt kursam manuāli, izvēloties sadaļu "Dalībnieki" un atveroties lapai būs iespēja "Reģistrēt lietotāju" un meklētājā ierakstot vēlamo vārdu, būs iespēja reģistrēt šo skolēnu atsevišķi kursam.

Lai izdodas!
Atbildot uz skolo. lv

Atbilde: Skolēnu noņemšana no kursa

nosūtīja Madara Skudra
Labdien,
Man ir jautājums, kā var noņemt visus klases skolēnus no kursa. Pašlaik izdodas tikai manuāli katru ņemt nost un to apstiprināt, bet būtu nepieciešams noņemt visus skolēnus uzreiz.
Atbildot uz Madara Skudra

Atbilde: Skolēnu noņemšana no kursa

nosūtīja Ruta Duļbinska
Labdien, Madara.
Dalībnieku pārvaldība šobrīd nav pieejama, jo nav atjaunoti skolēnu žurnāli 2022./2023. mācību gadam. E-klase skolēnu žurnālus, ja nemaldos, atjauno 1.septembrī. Kad būs pieejama Dalībnieku pārvaldība (labajā pusē), tad arī būs iespējams Pievienot vai Noņemt visus klases/klašu skolēnus vienlaicīgi.
Instrukciju, kā pievienot skolēnus kursam, izmantojot Dalībnieku pārvaldību, var atrast šeit.