Lietotāju atbalsta forums

publicēto kursu paraugu kopēšana

publicēto kursu paraugu kopēšana

nosūtīja Madara Skudra
Atbilžu skaits: 12

Labdien,

Esmu skolas administrators un lūdzu pālīdīzbu, kā publicētos kursu paraugus kopēt pie savas skolas kursiem, lai tos tālēk varētu piesaistīt skolotājiem, rediģēt un papildināt?

Atbildot uz Madara Skudra

Atbilde: publicēto kursu paraugu kopēšana

nosūtīja skolo. lv
Labdien!

Atbildi uz šo un līdzīgiem jautājumiem varat atrast mūsu instrukciju sadaļā Jūsu sākuma lapā. Šeit būs links uz instrukciju par kursu kopēšanu - https://domaundari-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/info_skola2030_lv/ERIB_t95S6lMtJGJWOi2n-4BFGttvMhVlBd9-qeMquSZ3Q?e=5arqPs
Ja ir vēl kādi jautājumi droši rakstiet šeit vai uz info@skolo.lv.
Lai izdodas!
Atbildot uz skolo. lv

nosūtīja Madara Skudra
Paldies,
Ar šo instrukciju jau iepazinos, bet vēlos nokopēt publicētos e-kursu paraugus , un tad šādas kopēšanas iespējas netiek piedāvātas (vai es nemāku atrast). Bet šajos gadījumos skats ir atšķirīgs nekā dots instukcijā.

nosūtīja skolo. lv
Lai spētu Jums palīdzēt, vai ir iespējams, ka Jūs vai nu šeit forumā, vai aizsūtat uz mūsu e-pastu info@skolo.lv ekrānšāviņu/-s ar skatiem kuri ir atšķirīgi?
Atbildot uz skolo. lv

nosūtīja Arta Neimane
Labdien!
Vai ši jaunie kursu paraugi arī tiks iekopēti automātiski katrai skolai?
01.11.2021. pievienoti e-kursu paraugi:
Sociālajās zinībās un vēsturē 5. klasei
26.10.2021. pievienoti e-kursu paraugi:
Latviešu valodā 5. klasei
Literatūrā 6. klasei
Teātra mākslā 1.-9. klasei
Krievu valodā (2. svešvaloda) 5. klasei
Krievu valodā (2. svešvaloda) 8. klasei
Franču valodā (1. svešvaloda) 1. klasei
Franču valodā (1. svešvaloda) 2. klasei
Franču valodā (2. svešvaloda) 4. klasei

Man skolotāji jautā par, piemēram, teātra mākslu, bet es neredzu nekur tādu kursu.

Kurā sadaļā meklēt jaunpievienotos kursus, lai tos kopetu savai skolai?
Paldies!
Atbildot uz Arta Neimane

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Arta!
Informējam, ka kursu paraugu saraksts Jūsu izglītības iestādei tika atjaunots! Tos tagad varat atrast pie pārējiem Skola2030 e-kursu paraugiem, zem savas izglītības iestādes.
Lai izdodas!

nosūtīja Inga Savicka
Jā, Madara, man arī tāda problēma. Mēs kā skolas virslietotāji nevara nokopēt gatavos Skola2030 kursus. Varam tikai ar saviem kursiem operēt
Atbildot uz Inga Savicka

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Inga!
Paldies par jūsu ziņu! Lai varētu veiksmīgāk jums palīdzēt, vai lūdzu varat precizēt šādu informāciju:
1) No kuras kategorijas cenšaties pārkopēt kursus?
2) Lūdzu pievienojiet ekrānšāviņu, kurā redzams kurss, kuru vēlaties nokopēt.
3) Lūdzu pievienojiet ekrānšāviņu ar brīdi kad kopēšana neizdodas.
Ja nevēlaties šādus ekrānšāviņus publicēt šeit, aicinām atbildēt, atzīmējot "atbildēt privāti" vai atsūtīt šo informāciju uz info@skolo.lv
Gaidīsim jūsu ziņu!
Atbildot uz skolo. lv

nosūtīja Inga Savicka
Tad, kad atveru Skola2030 publicētos kursus, atveru kursu, tur nav man iespējas Pārvaldīt šo kursu, lai to varētu kopēt uz savu skolu. Es varu tikai savas skolas kursus dublēt uz citurieni, bet Skola2030 kursus nevaru.

Atbildot uz Inga Savicka

nosūtīja skolo. lv
Labdien!

Aicinām pievērst uzmanību no kurienes Jūs mēģināt kursu paraugus kopēt. Lai kopētu kursu paraugus Jums ir jāatver Jūsu skolas kategorija, kas ir zem sadaļas "Visi kursi" -> "Izglītības iestādes" ->"Jūsu izglītības iestāde" un tad varat sekot instrukcijai un būs iespēja "Pārvaldīt kursus" . Ja kāds no kursu paraugiem nav pieejams Jūsu skolai, bet pieejamo Skola2030 e-kursu paraugu tabulā tas ir parādīts kā pieejams, aicinām sazināties ar info@skolo.lv un Jums tiks atjaunots pieejamo kursu paraugu saraksts.

Lai izdodas!
Atbildot uz Inga Savicka

nosūtīja Madara Skudra

Sveiki,

Esmu risinājumu atradusi. Varu arī jums rīt darba laikā izstāstīt. Iespejams kādā video zvanā Ms Teams?

Madara Skudra