Lietotāju atbalsta forums

Skolēnu iesūtīto darbu apskate un vērtēšana

Skolēnu iesūtīto darbu apskate un vērtēšana

nosūtīja Iveta Balode
Atbilžu skaits: 3

Labdien!

Šodien ar skolēniem izmēģinājām mācīties, izmantojot Skolo.lv.

Viss notika veiksmīgi. Skolēniem bija jāizpilda pievienotais uzdevums Wordā, jāsaglabā un jāiesūta man sistēmā ar pogu "Iesniegt iesniegumu".

Viss jau būtu labi, taču tagad es pati neprotu atrast sistēmā skolēnu iesūtītos darbus un vēl mazāk tos izlabot. 😆

Vērtējums laikam būtu jāliek "Vērtējumu grāmatā", kā to izdarīt? Kā tikt pie skolēnu darbiem?

Paldies jau iepriekš!

Ar cieņu

Iveta Balode

Atbildot uz Iveta Balode

Atbilde: Skolēnu iesūtīto darbu apskate un vērtēšana

nosūtīja skolo. lv
Labdien! Vai varat, lūdzu, precizēt, kura klase pildīja šo uzdevumu un kā saucas šis izdevums, kuram vajadzēja iesniegt iesniegumu?
Atbildot uz skolo. lv

Atbilde: Skolēnu iesūtīto darbu apskate un vērtēšana

nosūtīja Iveta Balode
Labdien!

Paldies par atbildi!
Vēlreiz paskatījos uz uzdevumu, kuru skolēni pildīja, un ievēroju to, ko vakar laikam nepamanīju: zem uzdevuma noteikumiem parādījušās pogas
Vērtēšanas pogas skolotāja skatā, kas parādās pēc skolēnu iesniegtajiem darbiem.

Darbus var novērtēt, uzspiežot uz jebkuras no šīm pogām.

Uzspiežot uz "Apskatīt iesniegumus", atveras šāds logs, kurā es redzu, kuri darbus iesnieguši, kad, un varu sākt vērtēt.
Poga "Apskatīt iesniegumus".
Manā gadījumā skolēni augšupielādēja sistēmā Word dokumentu kā pielikumu.
Es izpildīto dokumentu redzu virs datuma un laika, cikos skolēns darbu nodevis. Varu dokumentu atvērt, izlabot, punktus ielikt vajadzīgajā logā, uzrakstīt komentāru, ja vajag.

Darba vērtēšana.

Šķiet, pagaidām izdevās saprast, kas darāms.
Taču jautājumi droši vien radīsies par to, kā skolēni redz savus vērtējumus, kā izveidot digitālu uzdevumu pašai un kā to vērtēt.

Paldies par Jūsu atsaucību!
Pagaidām tas viss.

Ar cieņu
Iveta Balode