Lietotāju atbalsta forums

Kā es pati varētu izveidot skolēniem dažādus Skolo.lv vidē izpildāmus uzdevumus?

Kā es pati varētu izveidot skolēniem dažādus Skolo.lv vidē izpildāmus uzdevumus?

nosūtīja Iveta Balode
Atbilžu skaits: 1

Labdien vēlreiz!

Ļoti vēlos papildināt/pārveidot Skolo.lv gatavos materiālus ar saviem tiešsaistē pildāmiem uzdevumiem, kurus skolēns varētu izpildīt Skolo.lv vidē un turpat tos iesniegt.

Kādiem nolūkiem izmantojamas un kā izveidojamas dažādas aktivitātes, piemēram, H5P, H5P interaktīvais saturs, Uzdevums, Tērzēšana, PDF anotācija, Vārdnīca, E-balsošana, Nodarbība u.c.?

Īpaši drīz vēlos iemācīties izveidot iespēju skolēniem atbildēt uz atvērtiem jautājumiem (bez gatavas pareizās atbildes) pašā Skolo vidē, nepildot uzdevumu pievienotā Word-ā un neaugšuplādējot to kā pielikumu. Man svarīgi, lai es skolēnu atbildes varētu arī novērtēt.

Nepacietībā dažādot pieejamās iespējas sev un skolēniem

Iveta Balode

Atbildot uz Iveta Balode

Atbilde: Kā es pati varētu izveidot skolēniem dažādus Skolo.lv vidē izpildāmus uzdevumus?

nosūtīja skolo. lv
Labdien!

Paldies, par Jūsu vēlmi mācīties par mūsu skolo.lv mācību platformu tik raitā tempā! Ņemsim Jūsu apgūstamās tēmas vērā un tuvākajā laikā tiks izveidotas video-instrukcijas par šiem tematiem.
Veiksmi darbā!