Lietotāju atbalsta forums

Iespēja testā ielikt uzdevumu ar izlaistiem vārdiem

Iespēja testā ielikt uzdevumu ar izlaistiem vārdiem

nosūtīja Iveta Balode
Atbilžu skaits: 3

Labdien!

Vēlos pati izveidot ar punktiem vērtējamu uzdevumu, kurā jāieraksta izlaistie vārdi (angliski laikam "fill in the blank"), kuru uzdot skolēniem uz vērtējumu, ar iespēju to pildīt tikai 1 reizi un uz noteiktu laiku. 

Kā to izdarīt?

Izveidoju līdzīgu uzdevumu, lietojot H5P aktivitāti, taču tam nav pievienojami punkti un tā uzstādījumi automātiski atļauj pildīt atkārtoti ("Check"), kas man neder.

Kā es varētu izveidot šādu uzdevumu aktivitātē "Tests"? Šobrīd pie uzdevumu veidiem neredzu tādu iespēju, ir līdzīgas, bet laikam ne tādas (izmēģināju un neizdevās).

Ar ko atšķiras aktivitātes "H5P" un "Tests"? Man pagaidām izskatās, ka "H5P" ir skolēna pašvadītas mācīšanās aktivitāte (atkārtoti mēģinājumi, iespēja uzlabot sniegumu), savukārt "Tests" ir pārbaudes darba forma.

Cerībā uzzināt vairāk

Iveta Balode

Atbildot uz Iveta Balode

Atbilde: Iespēja testā ielikt uzdevumu ar izlaistiem vārdiem

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Iveta!
Paldies par jūsu interesi plašākā skolo.lv izmantošanā un detalizēto izklāstu par vēlamo aktivitāti! Esam piefiksējuši jūsu vēlmes un tuvākajā laikā tiks izveidota instrukcija par šo, kas, ticam, noderēs arī citiem skolo.lv lietotājiem!
Veiksmi darbā!
Atbildot uz Iveta Balode

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Iveta!
Tieši par jums interesējošo uzdevuma veidu aktivitātē "Tests" tikko esam publicējuši video pamācību.

Ceram, ka noderēs ikdienas darbā!
Atbildot uz skolo. lv

nosūtīja Iveta Balode
Labdien!

Liels paldies par izsmeļošo skaidrojumu!
Es jau pati noskatījos uz šo uzdevuma veidu, bet nepratu ievadīt tekstu. Tagad gan varēšu darboties.
Paldies!

Ar cieņu
Iveta Balode