Lietotāju atbalsta forums

Iespēja nomainīt kursa dizainu

Iespēja nomainīt kursa dizainu

nosūtīja Iveta Balode
Atbilžu skaits: 4

Labdien!

Vai ir iespējams nomainīt kursa dizainu (krāsu paleti, bloku izvietojumu u. c.)?

Es vēlētos nomainīt foto uz dažādu kursu ikonām sākuma lapā, tāpat nomainīt konkrētu kursu krāsas infopanelī. Vai tas ir iespējams?

Ar cieņu

Iveta Balode

Atbildot uz Iveta Balode

Atbilde: Iespēja nomainīt kursa dizainu

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Iveta!
Paldies par jūsu interesi plašākā skolo.lv izmantošanā! Esam piefiksējuši jūsu vēlmes
un tuvākajā laikā tiks izveidotas instrukcijas par šo, kas, ticam, noderēs arī citiem skolo.lv lietotājiem!
Veiksmi darbā!
Atbildot uz Iveta Balode

nosūtīja skolo. lv
Labdien!
Šeit būs pieejama video pamācība, kā mainīt e-kursa formātu:
Atbildot uz skolo. lv

nosūtīja Iveta Balode
Labdien!

Jūs mani ļoti iepriecinājāt - tagad beidzot varēšu nomainīt titulbildes saviem kursiem.
Tomēr pēc video noskatīšanās pāris jautājumu ir radušies no jauna:
1. Vai, ja nomainu kursa formātu, arī skolēniem mana kursa formāts būs tāds pats kā man (es labprāt lietotu formātu "Tiles", tomēr domāju, ka sākumā skolēniem būs grūti tajā orientēties. Tāpēc es labprāt gribētu, lai viņu skatījums uz kursu paliek iepriekšējais. Vai tas ir iespējams?
2. Vai es varu nomainīt tikai kursa titulbildi un ikonas bildi? Noklusējuma formātā kursiem ir attēls kā titulbilde (nu jau protu nomainīt), bet ir arī cits krāsains fona attēls kā titulattēls, kad kursus skatu Infopanelī. Secinu, ka kursam ir it kā 2 titulattēli - tas, ko redz sadaļā "Mani kursi" un ko redz Infopanelī. Vai ir iespējams nomainīt kursa pazīšanās ikonu/krāsu marķieri Infopanelī, bet pašu titulbildi "Manos kursos" atstāt kā attēlu nemainīgu? Citiem vārdiem - vai, ja es nomainu titulbildi, tā nomainās gan infopanelī, gan citās Skolo.lv sadaļās?
3. Vai būs arī skolēniem domātas video instrukcijas, īpaši, kā iesniegt darbus, pildīt konkrētus uzdevumus, navigēt pa kursa sadaļām, sazināties ar skolotāju?

Liels Jums paldies par tik operatīvo mūsu neskaidrību risināšanu! Tas ļoti palīdz, strādājot ar "Skolo.lv".

Ar cieņu
Iveta Balode
Atbildot uz Iveta Balode

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Iveta!
Liels paldies Jums par aktīvo platformas izmantošanu un jautājumu uzdošanu!

1. Kursa formāts visiem parādās vienādi. Attiecīgi, ja nomainīsiet kursa formātu uz "Tiles", tad arī skolēniem būs redzams kurss šādā formātā.
2. Infopanelī šobrīd nav iespējams nomainīt attēlus. Kursa krāsa izveidojas pēc noklusējuma principa. Jums ir iespēja Infopanelī nomainīt kursu izkārtojumu (karte, saraksts, kopsavilkums) un citas detaļas, nospiežot "Pielāgot šo lapu".
3. Šobrīd strādājam pie skolēniem domāto video instrukciju tapšanas. Tuvākajā laikā tās tiks izveidotas un publicētas.

Ja procesā rodas vēl kādi jautājumi vai ieteikmi - droši ziņojiet!
Lai izdodas!