Lietotāju atbalsta forums

Kursu sakārtošana

Kursu sakārtošana

nosūtīja Anna Koroļkova
Atbilžu skaits: 6

Labdien! Es mācu 3 mācību priekšmetus, sakarā ar to, mācību kursu man ir daudz. Bet visi kursi atrodas kaut kāda nesaprotamā secībā. Vai ir iespēja kursus sakārtot, piemērām, pēc mācību priekšmetiem vai pēc klasēm?

Atbildot uz Anna Koroļkova

Atbilde: Kursu sakārtošana

nosūtīja Ruta Duļbinska
Sveika, Anna!
Varētu ieteikt uzreiz pēc ielogošanās pāriet uz Infopaneli. Tajā kursu izkārtojums uzrādās diezgan loģiskā secībā, t.i., māc. priekšmeti - alfabētiskā un klases - augošā secībā. Labajā stūrī ir poga ar kuru var pārslēgt skatu no Kartes uz Saraksts vai Kopsavilkums. Izskatās diezgan sakarīgi, manuprāt. smaidīgs

Atbildot uz Anna Koroļkova

nosūtīja Sandra Ābeltiņa

Labdien! Dizains un tehnoloģijas 7.klasei, materiāls ar saiti  aušanas veidi -sliktas kvalitates materiāls un satur nepiedienīgi daudz reklāmas 

Atbildot uz Sandra Ābeltiņa

nosūtīja Sandra Ābeltiņa
Rasberry [tiešsaiste] Roku aušanas veidi
Noklikšķināt uz saites https://lv.myhometownfl.com/615-types-of-hand-weaving.html, lai atvērtu URL.

nosūtīja Ruta Duļbinska
Sveiki! Hmm...
Pirmkārt, reklāmas ir personalizētas, tiek piedāvāts tas, ko attiecīgajā datorā kāds visvairāk skatās.
Otrkārt, uzlieciet Reklāmu bloķētāju!

Man attiecīgā saite atveras šādi:

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Sandra!
Paldies par ziņu!
Kā jau norāda Ruta, viens no variantiem, kā no šīm reklāmām izvairīties, ir uzstādīt savai pārlūkprogrammai reklāmu bloķētāju (AdBlock).
Šo resursu no e-kursa parauga esam izņēmuši, lai nerastos pārpratumi. Taču, tā kā šis e-kursa paraugs iepriekšējā versijā ar konkrētajiem resursiem ir jau jūsu skolai iekopēts, konkrētā resursa dzēšana jāveic jums. To var izdarīt, ieslēdzot rediģēšanas režīmu un pie attiecīgā resursa, uzspiežot uz pogas "rediģēt" un izvēlēties opciju "dzēst".