Lietotāju atbalsta forums

Īsāka piekļuve saviem kursiem

Īsāka piekļuve saviem kursiem

nosūtīja Inga Savicka
Atbilžu skaits: 3

Esmu izveidojusi kursu savas skolas sadaļā. Lai tajā piekļūtu katru reizi man ir jāsameklē zem Visiem kursiem sava skola un tad tikai es varu atrast savu konkrēto kursu. Vai ir iespējams šo kursu pārvietot uz sadaļu Mani kursi? Pašlaik Mani kursi sadaļā redzami tikai tie kursi, kuros es esmu kā skolēns, bet ne tie, kuros esmu skolotājs. Vienīgā iespēja, ko esmu atradusi ir pievienot to pašu skolotāju arī kā skolēnu. Būtu nepieciešams, lai mans kurss jau automātiski parādās pie Mani kursi.

Atbildot uz Inga Savicka

Atbilde: Īsāka piekļuve saviem kursiem

nosūtīja skolo. lv
Labdien, Inga!
Paldies par jūsu ziņu! Vajadzētu būt, ka sadaļā "Mani kursi" rādās visi tie kursi, kuriem esat pievienota. Lūdzu, apskatiet vēlreiz šo sadaļu. Vai redzat savus kursus sadaļā "Mani kursi"? Ja iespējams, lūdzu ievietojiet ekrānšāviņu, ja tomēr problēma ieraudzīt visus savus kursus vēl pastāv.
Atbildot uz skolo. lv

nosūtīja Anna Krilova
Labdien!
Arī konstatēju, ka sākumlapā parādās tie kursi, kur esmu kā skolēns, bet ne pedagogs. Līdz ar to izejot visu ceļu un pievienojot pedagogus, viņi šo kursu neredz. Nevaru arī saprast, vai kā virslietotājs, es kaut kur varu pārbaudīt, vai skolotājs ir pievienots kursam?
Atbildot uz Anna Krilova

nosūtīja Ruta Duļbinska
Labdien, Anna!
Atbildēšu tikai uz jaut. otro daļu: Jebkurš skolotājs, tātad, protams, arī skolas virslietotājs, var apskatīties kursam pievienotos dalībniekus, ieejot attiecīgajā kursā un kreisajā violetajā maliņā spiežot uz izvēlnes "Dalībnieki". Arī kursos, kuros esmu skolēna lomā, es šādi varu apskatīt visus attiecīgajam kursam pievienotos dalībniekus: