Instrukcijas

Instrukcijas

nosūtīja Ilze Kalniņa
Atbilžu skaits: 3

Labdien! Kopš vakardienas vairs nevaru atrast sadaļu "Instrukcijas". Bija ērti ar tās palīdzību apgūt Skolo.lv vidi. Tagad šīs sadaļas vietā ir it kā papildināta versija: "Lietotāju atbalsta centrs/Instrukcijas", bet tajā ir tikai meklētājs, nav ieraugāmas visas iepriekš pieejamās jau gatavās instrukcijas. Varbūt nemāku tās atrast, kur tās meklēt? Gaidīšu Jūsu ieteikumu.

Ar cieņu, 

Ilze Kalniņa.


Atbildot uz Ilze Kalniņa

Atbilde: Instrukcijas

nosūtīja skolo. lv
Labdien!

Paldies par ziņu!

Informējam, ka šobrīd visas instrukcijas, atrodamas papildinātajā versijā "Lietotāju atbalsta centrs/Instrukcijas", ierakstot meklētājā atslēgas vārdus, savai meklētajai problēmai. Šobrīd izstrādājam risinājumus, lai "Lietotāju atbalsta centrs/Instrukcijas" būtu pārskatāmāks un lietotājiem ērtāks, tāpēc ņemsim vērā Jūsu viedokli.

Lai izdodas!
Atbildot uz skolo. lv

Atbilde: Instrukcijas

nosūtīja Gita Roze
Piekrītu Ilzei - kad bija lapas sākumā, tad ērtāk bija atrast instrukcijas, jo meklētājā jau var ierakstīt tikai tad, ja zini, ko vajag meklēt, jo agrāk tur bija. Bet ja esmu iesācējs šajā platformā, tad nezinu jau ko varu rakstīt meklētājā. Sākumā bija pārskatāmi - pēc virsraksta sapratu, ko atradīšu instrukcijā.
Atbildot uz Gita Roze

Atbilde: Instrukcijas

nosūtīja Ruta Duļbinska
Labdien!
Skolo.lv pārstāvji jau ir atbildējuši, ka instrukciju sakarā izstrādā risinājumus lietotāju ērtības uzlabošanai, tomēr, ja kādam ir vēlme pilnveidoties mācību platformas apguvē tūlīt un tagad, tad te būs pāris ieteikumi:
1. Apmeklēt/Abonēt skolo.lv Youtube kanālu - tur atrodamas lietošanas pamācības ar precīziem virsrakstiem un skaidrojošām videopamācībām vieglajā valodā:
2. Pieteikties DZC organizētajā bezmaksas e-kursā “Mācīšanās platformas skolo.lv pamata funkciju izmantošanas iespējas..." Šajā kursā viss ir aprakstīts un sakopots loģiskā, soli pa solim, secībā.

Veiksmi!